- پنج‌شنبه، ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

دانشکده علوم مهندسی دانشگاه تهران

با توجه به گستردگی دانشگاه تهران و تاکید به دروس پایه در پردیس دانشکده فنی، تدریس علوم پایه به دانشجویان دانشکده‌های فنی همواره توسط جمعی از اعضا هیأت علمی متخصص در گروه علوم پایه ارائه شده است. با توجه به اهمیت تحقیقات کاربردی بین رشته‌ای و نیاز به تربیت کارشناسان با رویکرد چند تخصصی، در سال ۱۳۹۴، گروه علوم پایه فنی به دانشکده ارتقا یافت و دانشکده‌ی علوم مهندسی در پردیس دانشکده‌های فنی تأسیس گردید. این دانشکده علاوه بر وظیفه‌ی تدریس علوم پایه به دانشجویان فنی، آموزش و تربیت دانشجویان در رشته‌ی نو پای علوم مهندسی را نیز به عهده دارد.

اخبار

معاون اداری مالی

شناسه : 97447421

معاون اداری مالی


وظایف و اهداف معاونت اداری و مالی
 
‌دانشکده علوم مهندسی  با دارا بودن زیربنای آموزشی، پژوهشی و آزمایشگاهی بالغ بر............متر مربع، و با وجود آزمایشگاه‌های تخصصی و تجهیزات آزمایشگاهی بروز و اساتید برجسته، یکی از مهم‌ترین دانشکده‌های علوم مهندسی در ایران می‌باشد. این دانشکده دارای سه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی، معاونت پژوهشی، و معاونت اداری و مالی است. حوزه معاونت اجرایی دانشکده علوم مهندسی  شامل انجام کلیه امور اجرایی، اداری و مالی این دانشکده بوده و دارای دو بخش اصلی حسابداری و امور عمومی و پشتیبانی می‌باشد.
فعالیت‌های اصلی این معاونت در زیر بصورتخلاصه آورده شده است :
  1. راهبری بهینه اقدامات جاری دانشکده
  2. نظارت بر حسن اجرای امور اداری و مالی، و خدماتی
  3. نظارت بر تهیه و تدارکات احتیاجات دانشکده و امور تاسیساتی و تعمیراتی، بهداشت محیط و نظارت بر حسن اجرای قراردادها
  4. ایجاد زمینه بکارگیری هرچه بیشتر توانایی‌ها و ظرفیت‌های دانشکده در پیشبرد اهداف معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی، و معاونت پژوهشی
  5. ارائه زیرساخت‌های لازم در جهت اجرای خدمات آزمایشگاهی و قراردادهای پژوهشی کاربردی به منظور افزایش درآمدهای مالی
این معاونت در نظر دارد تا با افزایش درآمدهایاختصاصی دانشکده، مدیریت در هزینه‌ها و ایجاد بهره‌وری در روندهای اداری و اجرایی دانشکده، در راستای تبدیل شدن به ساختار دانشکده کارآفرین و ثروت آفرین قدم گذارد.
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

36

هیئت علمی

180

دانشجویان لیسانس

60

دانشجویان تحصیلات تکمیلی